kokocina

Naše služby

Kto sme a čo všetko pre Vás radi urobíme?
kokocina
kokocina

Malý či veľký klient nerobíme v tom rozdiely.

Hlavným potenciálom nášho grafického a dizajnérskeho teamu je kreativita a svieže myšlienky.

V našej firme zvládneme aj najnáročnejšie úlohy. Pomáhame vytvárať imidž a rásť novým spoločnostiam návrhom komplexnej korporátnej identity a kampaní na podporu predaja. 

Rovnako vážne ako veľké projekty, berieme aj menej komplexné zadania. Radi navrhujeme logá pre nové spoločnosti, produkty alebo služby. Tvoríme dizajn na mieru vyrábaných reklamných predmetov. Fotíme reklamnú fotografiu a ponúkame aj mnoho ďalších služieb.

kokocina

Naše služby:

Nízkonákladová tlač, ako vizitky, oznámenia, plagáty...

Digitálna tlač

Nízkonákladová tlač, ako vizitky, oznámenia, plagáty…
Navrhneme, spracujeme a vytvoríme grafickú podobu všetkých Vašich predstáv.

Grafické práce a vizualizácie

Navrhneme, spracujeme a vytvoríme grafickú podobu všetkých Vašich predstáv.
Exteriérové aj interiérové svetelné reklamy a podsvietenia.

Svetelná reklama

Exteriérové aj interiérové svetelné reklamy a podsvietenia.

Vyšívanie a potlač textilu

Vyšívanie a potlač reklamného textilu. Viac informácií> 

Vyšívanie a potlač textilu

Vyšívanie a potlač reklamného textilu. Viac informácií> 

Realizácia všetkých druhov reklamných kampaní výberom vhodnej formy.

Reklamné kampane

Realizácia všetkých druhov reklamných kampaní výberom vhodnej formy.
Technológia tangencialného noža pre fólie, samolepky.

Rezaná reklama

Technológia tangencialného noža pre fólie, samolepky.
Nosiče reklamy hlavne na podporu image značky.

Reklamné predmety

Nosiče reklamy hlavne na podporu image značky.
Laserové gravírovanie na sklo, drevo, kov.

Gravírovanie

Laserové gravírovanie na sklo, drevo, kov.
Digitálna veľkoformátová tlač je realizovaná na veľkoformátovej tlačiarni.

Veľkoformatová tlač

Digitálna veľkoformátová tlač je realizovaná na veľkoformátovej tlačiarni.
Exteriérové reklamné plochy, orientačné prvky a smerové tabule.

Reklamné pylóny a stojany

Exteriérové reklamné plochy, orientačné prvky a smerové tabule.
Príprava a realizácia firemných a reklamných polepov.

Polep áut

Príprava a realizácia firemných a reklamných polepov.
Informačné a orientačné systémy pre úradné budovy, firmy...

Informačné systémy

Informačné a orientačné systémy pre úradné budovy, firmy…

Logo & Branding

Logo, logotyp alebo firemná identita je základom vizuálnej komunikácie medzi Vašou firmou a zákazníkmi. Správny výber farieb, tvarov a koncepcia vie o produkte alebo firme podať zákazníkovi okamžitú informáciu. Náš grafický tím Vám pripraví viaceré varianty loga, farieb a jeho vizuálne zakomponovanie na web, tlačové a iné materiály. Logo je myšlienka vystihujúca firmu, službu alebo osobu.

Grafické služby

Vizitky, letáky, katalógy, brožúry atď. vytlačíme na našich digitálnych produkčných strojoch, tak skrátime čas medzi návrhom a finálnym produktom. Baner, samolepku, plátno, OWV formáty, na ktoré nestačia produkčné stroje, vytlačíme na tlačiarenských plotroch. Snažíme sa myslieť dopredu, preto šetríme Váš čas a peniaze. Radi Vám poradíme, ukážeme a vysvetlíme, prečo robíme reklamu!

Reklamné predmety

Reklamné predmety sú samostatná kategória v reklame. Pútajú, informujú a propagujú firmu, udalosť či inú akciu, na ktorej je potrebné zaujať, ukázať a inou formou reprezentovať Vás a Vašu firmu. Od pier a tričiek až po kalendáre, prostredníctvom nás to dokážete. Tlač, potlač, gravírovanie či vyšívanie zrealizujeme na vysokej úrovni, tak, aby prezentácia Vašej firmy dokázala zaujať.

Polep vozidiel

Hľadáte profesionálny a štýlový polep auta? Focesa Vám prináša komplexný servis v oblasti polepu Vašich vozidiel. Celoplošná, rezaná, plnofarebná alebo jednofarebná reklama môže byť aj na Vašom vozidle. Ste firma, súkromná osoba alebo sa chcete len odlíšiť? Príďte si k nám pre fóliu! Polep stovkami druhov fólií – carbon, matné, lesklé a iné na mieru vyrobené fólie pre firemné autá alebo náročných zákazníkov. Polep áut zabezpečujeme len s fóliami, ktoré sú overené a na ktoré Vám vieme dať záruku. 

Laserovanie a Gravírovanie

Gravírovanie laserom je bezkontaktná technológia využívajúca lúč na vypálenie ľubovoľného motívu na kov, pokovené predmety, drevo, plastové predmety, sklo. Takto vytvorený motív je trvácny a odolný voči opotrebeniu. Rezanie laserom je rezanie plastov, dreva, fólií, kože do navrhovaných tvarov, ornamentov, modelov. Rýchlosťou, tenkou reznou špárou, vysokou presnosťou, opracovaním bez kontaktu s materiálom a minimálnymi nákladmi na údržbu sa laserové rezanie dostáva v efektivite procesu ďaleko pred klasické konvenčné techniky rezania.

Web stránky

Najjednoduchšia a najrozšírenejšia forma propagácie, ktorá Vám nesmie chýbať. Predávate, manažujete, chcete zaujať? My Vám vytvoríme web, eshop, blog – rýchlo, pohodlne a kvalitne. Jednou z výhod u nás sú redakčné systémy, ktoré dokážete ovládať aj sami! Samozrejmosťou sú moderné metódy tvorenia webu, ktoré zaručene ocení firma alebo jednotlivec.

Správa sociálnych sietí

Oslovte ľudí v prostredí, v ktorom trávia najviac času – sociálne siete. Na Facebooku je registrovaných viac ako 2,2 milióna Slovákov a ich počet stále rastie. Uvedomuje si to aj Facebook, ktorý vyvíja a zdokonaľuje svoje reklamné formáty. Narozdiel od Googlu, ktorý využíva na cielenie svojich reklám najmä kľúčové slová, ponúka Facebook pokročilé cielenie na základe veku, pohlavia, záujmov, fanúšikov stránky a Vášho mailového či telefonického zoznamu zákazníkov.

Komplexné reklamné a marketingové služby

U nás nájdete spoľahlivé služby, individuálny a profesionálny prístup, prijateľné ceny a kreatívne nápady. Ak ste medzi našimi službami nenašli práve to, čo potrebujete, kontaktujte nás, radi Vám poskytneme bližšie informácie individuálne.

Základné piliere našej Reklamnej agentúry

01

KVALITA

Pri každej našej službe dbáme najmä na zachovanie vysokej kvality, aby sme tak naplnili požiadavky každého klienta.

02

CENA

Maecenas sed leo a dui accumsan commodo. Ut a porta leo. In vitae purus at augue tempus ultricies in eget tellus. Maecenas facilisis magna sit amet nulla lobortis, eget cursus odio finibus. 

03

TERMÍNY

Nullam tortor metus, egestas quis sagittis non, mattis id enim. Pellentesque lacinia, mi at iaculis fermentum, ex nisl porta sapien, nec gravida elit ligula at nulla.

Šetríme tvoj čas na dôležitejšie veci

Paleta pestrých služieb na zlepšenie podpory predaja, zviditelnenie značky, zhodnotenie firemnej kultúry, vzťahov a prezentácie smerom k zákazníkovi aj partnerom. 

Contact-slider

OKORENÍME VÁŠ BIZNIS

Medzi naše široké spektrum klientov patria lokálne firmy rôzneho zamerania, spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou, obchodné centrá, rodinné vinárstva, štátne inštitúcie, neziskové organizácie, školy, ale aj reklamné agentúry, grafické štúdiá, profesionálni fotografi, športové kluby.
Radi okoreníme aj Váš biznis, pretože Váš úspech je aj našim úspechom.